Wolontariat

Działaj razem z nami!

Mobirise

Jak możesz zostać wolontariuszem?

Potrzebujemy ludzi z rozmaitymi umiejętnościami (np. stolarz, pielęgniarka), jak również tych mniej doświadczonych, do wykonywania codziennych zadań. Wolontariat może obejmować pomoc w: karmieniu, sprowadzaniu koni z pastwiska, ładowaniu siatek z sianem oraz regularnej opiece.

Dlaczego warto nam pomóc?

Niezależnie od pory roku, w naszej ostoi zawsze jest dużo do zrobienia, a wszelka pomoc jest na wagę złota. Osób pracujących dla Fundacji jest niewiele. Wszyscy działamy nieodpłatnie i ofiarujemy swoją pracę, czas, wiedzę i umiejętności by zmieniać ten świat w lepsze miejsce dla ludzi i zwierząt. Wierząc, że to co robimy ma znaczenie. Może chcesz się przyłączyć?

To nie tylko praca!

W końcu nasza ostoja to dom dla wielu zwierząt, dlatego przyjeżdżając do Radosnego Tenczynka poznasz podopiecznych naszej fundacji. Wystarczy tak niewiele: wyczesanie końskiej grzywy, wyczyszczenie kopyt, czy też wspólne spędzanie czasu poza padokiem - dzięki tym czynnościom możesz nawiązać niepowtarzalną więź z koniem. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w pracy z końmi, nic straconego - wszystkiego cię nauczymy.


Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej ostoi!

Mobirise

Organizujemy wolontariaty firmowe!

W naszej ostoi chętnie zorganizujemy grupowy wolontariat dla twojej firmy! Gwarantujemy pracowity, mile spędzony czas w przyjaznej atmosferze. Po zakończeniu prac możemy zorganizować grilla, zwiedzanie naszej ostoi oraz poznanie podopiecznych fundacji. Wszystkie szczegóły oraz termin ustalamy indywidualnie. 

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

Drag and Drop Website Builder