Mobirise

Pippi

Spokojna i kochana klacz, uwielbiana przez dzieci.

Pippi towarzyszy Pani Ani już wiele lat. Z pomocą osoby prywatnej została wykupiona od handlarza chcącego ją sprzedać z powodu zerwania kręgu szyjnego. Chciał on na siłę uczynić z niej konia zaprzęgowego, natomiast klacz była płochliwa i na wskutek walki doszło do jej urazu.

Po długotrwałej rehabilitacji, stan Pippi uległ znacznej poprawie, dzięki czemu zaczęły się pierwsze próby jej ujeżdżania. Zanim klacz przekonała się do ludzi minęły 3 lata, dopiero po tym czasie zaczęła się oswajać z lekką pracą pod siodłem. Okazała się jednak zbyt nerwowa dla osoby, która pomogła ją wykupić, więc klacz trafiła pod opiekę Pani Ani, a nastąpienie do naszej fundacji wraz z jej założeniem.

Po wielu latach klacz zaufała w pełni człowiekowi i odzyskała wigor, dzięki czemu może rekreacyjne chodzić na spacery. Dzięki długotrwałej pracy Pippi jest niezwykle przyjazną, chętną do współpracy i otwartą na ludzi kobyłką. Klacz stała się nieodłączną częścią naszej końskiej rodziny, pokazując ludziom piękno relacji jaką można budować z końskimi przyjaciółmi . 

Obecnie dzięki jazdom z dziećmi Pippi pomaga utrzymać inne starsze i schorowane konie, które tak jak ona kiedyś potrzebują pomocy.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem PIPPI na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Pippi i innych podopiecznych naszej Fundacji regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

Offline Website Builder