Łania

Bardzo mądra i wrażliwa, pilnie do adopcji stacjonarnej i wirtualnej

Była trzymana jako klacz hodowlana, jednak z powodów zdrowotnych nie mogła się zaźrebić, więc właściciel niestety zdecydował się sprzedać ją handlarzowi, gdzie była trzymana kilka miesięcy „do utuczenia”. Żyjąc w wymieszanym stadzie, w złych warunkach nabawiła się choroby płuc.
Do pani Ani trafiła cztery lata temu po wykupie od handlarza z własnych środków i ku zdziwieniu wszystkich – ze źrebaczkiem w brzuszku!
Dziś w Radosnym Tenczynku mieszka razem ze swoją piękną czteroletnią córką „April”, niestety z powodu zdiagnozowanej COPD (przewlekła obturacyjna choroba płuc, zwana również RAO) wymaga stałej opieki weterynaryjnej i specjalistycznego leczenia, którego Fundacja w obecnej chwili nie jest w stanie zapewnić. 

Dla Łani szukamy opiekuna wirtualnego oraz stacjonarnego, to łagodna i spokojna klacz, potrzebuje towarzystwa człowieka, spacerów, lekkiego treningu, w zależności od stanu zdrowia. Z pewnością odwdzięczy się przyjaźnią i oddaniem.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem ŁANIA na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Łanię regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu 
na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”