Mobirise

Don Diego

Pełny życia ogierek przebywający w Fundacji na emeryturze poszukuje przyjaciela.

Don Diego był kucem sportowym, jeżdżącym pod dziećmi. Niestety podczas jednego z wyjazdów w teren doznał poważnej kontuzji ścięgna. Noga była mocno opuchnięta i wystąpiły u niego problemy z chodzeniem.
Jego wiek i stopień kontuzji nie pozwoliły na wykonanie operacji, próbowaliśmy zatem wraz z weterynarzem innych sposobów i alternatywnych metod leczenia m.in. akupunktury. Przez chwilę obawialiśmy się, że będziemy musieli się z nim pożegnać.

Na szczęście dzięki długotrwałemu leczeniu udało nam się mu pomóc, ale nie mógł on powrócić do jazd. Z powodu wieku Donduś po wyleczeniu kontuzji nie mógł już sprawować roli ogiera. Dzięki fundacji Don Diego mógł pozostać w stadninie, dostał własny padok do spacerowania i może cieszyć się spokojną emeryturą. 

Ze względu na wiek, jego organizm ma już problem z samodzielną regeneracją, dlatego stosujemy kosztowne suplementy i witaminy m.in. czarci pazur i żywokost. Don Diega musi również regularnie odwiedzać kowal, aby zadbać o jego kopyta i ulżyć mu w chodzeniu po padoku.

Na szczęście wirtualna ciocia- Pani Dominika regularnie wspiera nas finansowo w opiece nad Don Diegiem, natomiast wciąż poszukujemy dla niego przyjaciela, który spędzałby z nim czas na codzień.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem DONDIEGO na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Don Diega i innych podopiecznych naszej Fundacji regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

Website Building Software