Mobirise

Doda

Wymagająca kobyłka, która poszukuje swojej bratniej duszy.

Dodę wraz z jej córką- Nutką wykupiliśmy z jednej ze szkółek jeździeckich. Niestety ze względu na ciężki temperament klaczy nie nadawała się ona do rekreacyjnych jazd, dlatego postanowili się jej pozbyć. Doda była zbyt mocna w jeździe, przez co lubiła brykać i zrzucać niedoświadczonych jeźdźców. Klacz ma również sezonową alergię skórną, potocznie zwaną lipcówką, której niestety nie da się wyleczyć.

Przez niechęć Dody do jazdy zaźrebiliśmy ją, a w kwietniu powitaliśmy na świecie jej kolejną córeczkę- Dancing Queen. Doda świetnie odnajduje się w roli mamy i w otoczeniu źrebaczka, ze względu na częste odwiedziny, stała się bardziej otwarta i towarzyska. Gdy tylko podchodzimy do jej padoku, od razu do nas podbiega, aby się przywitać. 

Doda cały czas szuka doświadczonego, młodego opiekuna, który po odchowaniu źrebaczka, będzie w stanie poświęcić jej dużo czasu na pracę zarówno w siodle jak i z ziemi.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem DODA na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Dodę i innych podopiecznych naszej Fundacji regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

HTML Website Maker