Brandon

Słodki duży dzieciak, głodny miłości do adopcji stacjonarnej i wirtualnej

Brandon ma 6 lat, w przeszłości przeszedł poważną chorobę uszkadzającą układ nerwowy. Ma problemy z koordynacją ruchową i deficyt tkanki mięśniowej. Mimo dużego wzrostu jest wątłej budowy, potrzebuje specjalnej diety, opieki weterynaryjnej i rehabilitacji. Poprzedni właściciele nie widzieli już przyszłości dla Brandona. On jednak miał szczęście, dowiedzieliśmy się o nim, zanim trafił do rzeźni. Prywatnymi siłami został odkupiony od handlarza dwa lata temu i po utworzeniu Fundacji przekazany pod jej opiekę. Daliśmy mu dom, miłość, nadzieję, opiekę i stado, w którym czuje się dobrze.

To straszny słodziak, ile razy wejdziemy na padok podchodzi głodny pieszczot. Brandon potrzebuje troskliwej opieki, dostatecznej uwagi, wspólnego spędzania czasu oraz rehabilitacji. Z czasem mamy nadzieję, że objawy neurologiczne ustąpią a wzmocniony Brandon zostanie może nawet wierzchowcem.  

Adopcja stacjonarna pozwoli Brandonowi zostać dla kogoś tym jedynym, wyjątkowym, zaś adopcja wirtualna pozwoliłaby pokryć koszty rehabilitacji, na którą w tej chwili Fundacja nie może sobie pozwolić.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem BRANDON na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Brandona regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu 
na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”