Mobirise

Beryl

Bardzo spokojny, wrażliwy wałach, który szczęśliwie spędza swoją emeryturę.

Beryl to szlachetny koń z rodowodem, rasy polski koń sportowy. W młodości wałach wykazywał wielkie zdolności do skoków, skakał 1.60 m - co jest rezultatem na miarę zawodów światowych.

Niestety, jego karierę przerwały kontuzje, które spowodowały, że do dziś jest nawracają drobne problemy z kopytami, co nie pozwalało mu na starty w zawodach. Do pani Ani trafił w 2010 roku, w wieku 10 lat. Dzięki odpowiedniej opiece i treningowi wrócił wówczas w ograniczonym zakresie do sportu, dzięki czemu odnosił kolejne sukcesy. 

Obecnie Beryl jest na końskiej emeryturze, otoczony ciepłem i miłością, gdyż znalazł w Tenczynku rodzinę adopcyjną. Pani Ola i jej córeczki odwiedzają go kilka razy w tygodniu, raczą smakołykami, czeszą, przytulają i dbają o odpowiednią dawkę ruchu poprzez spacery i lonżowanie. Beryl odwzajemnia się, okazując miłość i przywiązanie, a jego łagodność w stosunku do dzieci wprost zadziwia – stał się ich „największym pluszaczkiem”.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj podopiecznych naszej Fundacji regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

AI Website Maker