Mobirise

Asterix

Wymagający kucyk, który potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Asterix to kucyk, który przyjechał do nas w 2023 roku. Jego właścicielka miała trudności z opieką nad nim, przez co był zaniedbany. Po jej śmierci Aster trafił do jej córki. Niestety pomimo starań, kucyk był charakterny i sobie z nim nie radziła. Z czasem Asterix coraz bardziej dziczał i stawał się niechętny do kontaktu z ludźmi. Mając dobre serce, właścicielka zdecydowała się przekazać go naszej Fundacji, aby pomogły mu osoby posiadające odpowiednią wiedzę.

Asterix trafił najpierw do zaprzyjaźnionej rodziny Szwarców, która się nim zaopiekowała, a po miesiącu przyjechał do naszej ostoi. Niestety kucyk był bardzo niechętny do współpracy; kopał i gryzł. Pani Ania wiąż pracuje z Astrem, aby okiełznać tego zdziczałego kuca. Jest to proces, który wymaga wiele czasu i zaangażowania, czego żywym przykładem jest jeden z naszych kucyków- Pek.  

Asterix wymaga odpowiedzialnego opiekuna, który będzie w stanie poświęcić mu dużo czasu i uwagi. Po latach zaniedbań zbudowanie z nim relacji będzie czasochłonne, ale warte każdej chwili spędzonej z tym słodziakiem.

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem ASTERIX na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj Asterixa i innych podopiecznych naszej Fundacji regularnie lub jednorazowo na dedykowanej zrzutce

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

Drag and Drop Website Builder