Aktualności

Sprawdź, co słychać w naszej ostoi!

Mobirise

Dzięki przyjaciołom naszej Fundacji, po raz kolejny mamy udostępnione nieodpłatnie pole, aby przygotować część zimowych zapasów siana i sianokiszonki dla naszych podopiecznych!
Ciężka praca naszych wolontariuszy, to jednak nie wszystko, potrzebujemy również zebrać pieniądze na wynajem niezbędnego sprzętu. 

Możecie nas wesprzeć wpłacając na zrzutkę:
 http://zrzutka.pl/xnjm5j

Mobirise

16 czerwca, pomimo kiepskiej pogody, w naszej ostoi odbył się wolontariat. Grupa wolontariuszy dzielnie pracowała, aby powstał nowy padok dla jednej z naszych podopiecznych- Lalki.
Skupiliśmy się przede wszystkim na oczyszczeniu terenu, aby był on bezpieczny dla naszej końskiej emerytki. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy Lala już wkrótce będzie mogła cieszyć się własnym padokiem i pyszną zieloną trawką.
Dziękujemy serdecznie za pomoc wszystkim niezłomnym wolontariuszom! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy liczyć na Wasze wsparcie.

Mobirise

2 czerwca z okazji Dnia Dziecka konie i kucyki z naszej ostoi odwiedziły Zamek Tenczyn w Rudnie. Nasz charytatywny festyn, pomimo niesprzyjającej pogody, cieszył się dużym zainteresowaniem odwiedzających dzieci, wywołując wiele radości i uśmiechów na ich twarzach.
Poprzez oprowadzanki na dużych koniach oraz sprzedaż na naszych stoiskach z jedzeniem zbieraliśmy pieniądze na paszę, suplementy oraz leczenie chorych i starszych podopiecznych naszej Fundacji.
Dziękujemy za udział!

Mobirise

25 maja odwiedziła nas kolejna grupa pracowitych  wolontariuszek i wolontariuszy z firmy HSBC Service Delivery z Krakowa. 
Tym razem wolontariusze skupili się na poprawie estetyki terenu wokół ujeżdżalni. Zakupione zostały nowe skrzynki, do których trafiły piękne, kolorowe kwiaty. Część osób zajęła się również malowaniem naszego Wozu Drzymały.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc w upiększaniu naszej ostoi dla ludzi i zwierząt!

Mobirise

11 maja odwiedziła nas energiczna i entuzjastyczna grupa 20 wolontariuszek i wolontariuszy z firmy HSBC Service Delivery z Krakowa.
Wolontariusze oczyścili las z gałęzi i połamanych drzew oraz prowadzili prace porządkowe na terenie stadniny. Dzięki ich zaangażowaniu powstanie kolejny leśny padok dla naszych koników.
Zakończenie pracy uczciliśmy wspólnym odpoczynkiem przy grillu oraz rozmowami o koniach. Następnie wspólnie zwiedziliśmy naszą ostoję, aby wolontariusze osobiście poznali naszych podopiecznych i ich historie. Serce wszystkich zdecydowanie podbiła Serenity, która tuliła się do naszych gości i nie chciała wypuścić ich z padoku.
Dziękujemy serdecznie za pomoc wszystkim wolontariuszom!

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

AI Website Maker