Adopcja wirtualna

Pomóż nam otoczyć nasze konie, jak najlepszą opieką

Mobirise

Dobro - im więcej go dajesz tym więcej dostajesz

Zadbamy, abyś otrzymywał regularnie wiadomości na temat swojego podopiecznego  i aktualne zdjęcia.   

Możesz również przyjeżdżać i spędzać czas ze swoim adoptowanym przyjacielem, a my pomożemy Ci przełamać pierwsze lody, nauczymy jak troszczyć się o konia i jak budować więź. 

Zapraszamy również szkoły i klasy do dołączenia do programu wirtualnej adopcji. Taki wspólny cel tworzy poczucie wspólnoty wśród dzieci oraz uwrażliwia na potrzeby innych. Dzieci wychowane w empatii i poczuciu, że warto pomagać staną się wielkodusznymi i wartościowymi dorosłymi, którzy będą budować lepszy świat. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub nie wiesz, którego podopiecznego wybrać - napisz lub zadzwoń! Chętnie pomożemy. 

Czym jest adopcja wirtualna?

Jest aktywnym wspieraniem zwierząt naszej Fundacji. Wpłacając cyklicznie ustaloną indywidualnie kwotę na nasze konto, pomagasz nam ratować życie zwierząt i dbać o ich dobrostan. 

Adopcja wirtualna polega na całkowitym lub częściowym pokryciu kosztów utrzymania konia lub kucyka w naszej ostoi. Minimalna deklarowana kwota miesięczna to 50 zł. Regularne koszty utrzymania zwierzaka w naszej ostoi to 500 - 1000 zł miesięcznie, w zależności od potrzeb żywieniowych oraz stanu zdrowia. Nawet niepracujący koń potrzebuje regularnych zabiegów kowala, szczepień oraz opieki weterynaryjnej.
  
Uratowane konie pozostają z nami do końca swojego życia, a są to zwierzęta z problemami zdrowotnymi lub w zaawansowanym wieku. 

Pierwszy krok jest prosty - obejrzyj profile naszych podopiecznych i wybierz zwierzaka, który najbardziej przypadnie Ci do serca. Jeżeli mieszkasz niedaleko - zapraszamy do odwiedzin!

Mobirise

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem NA CELE STATUTOWE na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj nas regularnie lub jednorazowo na zrzutce dedykowanej bieżącym potrzebom Fundacji.

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”

Free AI Website Creator