Adopcja wirtualna

Pomóż nam otoczyć nasze konie, jak najlepszą opieką

Dobro - im więcej go dajesz tym więcej dostajesz

Zadbamy, abyś otrzymywał regularnie wiadomości na temat swojego podopiecznego  i aktualne zdjęcia.   

Możesz również przyjeżdżać i spędzać czas ze swoim adoptowanym przyjacielem, a my pomożemy Ci przełamać pierwsze lody, nauczymy jak troszczyć się o konia i jak budować więź. 

Zapraszamy również szkoły i klasy do dołączenia do programu wirtualnej adopcji. Taki wspólny cel i tworzy poczucie wspólnoty wśród dzieci oraz uwrażliwia na potrzeby innych. Dzieci wychowane w empatii i poczuciu, że warto pomagać, staną się wielkodusznymi i wartościowymi dorosłymi, którzy będą budować lepszy świat. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub nie wiesz, którego podopiecznego wybrać - napisz lub zadzwoń! Chętnie pomożemy. 

Czym jest adopcja wirtualna?

Jest aktywnym wspieraniem zwierząt naszej Fundacji. Wpłacając cyklicznie ustaloną indywidualnie kwotę na nasze konto, pomagasz nam ratować życie zwierząt i dbać o ich dobrostan. 

Uratowane konie pozostają z nami do końca swojego życia, a są to zwierzęta z problemami zdrowotnymi lub w zaawansowanym wieku. Regularne koszty utrzymania zwierzaka w naszej ostoi to 500 - 1000 zł miesięcznie, w zależności od potrzeb żywieniowych oraz stanu zdrowia. Nawet niepracujący koń potrzebuje regularnych zabiegów kowala, szczepień oraz opieki weterynaryjnej.

Adopcja wirtualna polega na całkowitym lub częściowym pokryciu kosztów utrzymania konia lub kucyka w naszej ostoi. Minimalna deklarowana kwota miesięczna to 50 zł.  

Pierwszy krok jest prosty - obejrzyj profile naszych podopiecznych i wybierz zwierzaka, który najbardziej przypadnie Ci do serca. Jeżeli mieszkasz niedaleko - zapraszamy do odwiedzin!

Wpłać przelewem tradycyjnym 

Dokonaj wpłaty z dopiskiem NA CELE STATUTOWE na nasz numer rachunku: 23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
dla: Fundacja z miłości do zwierząt

Dołącz do zrzutki

Wspieraj nas regularnie lub jednorazowo na zrzutce dedykowanej bieżącym potrzebom Fundacji.

Aby być nabieżąco odwiedź i polub nasze profile w mediach społecznościowych.

Odwiedź profil naszej siedziby i głównego projektu. Zobacz co dzieje się u naszych zwierząt i badź na bieżąco - Zapraszamy!!!

Wspomóż nasze zwierzęta!

Prosimy o dokonanie przelewu na konto BNP:
23 1600 1462 1893 6523 9000 0001
z dopiskiem w tytule: „NA CELE STATUTOWE”